Рюкзак листочки Міський для ноутбука чорний-білий гербарій
479 ₴
- В наявності
- Код: 1598005201
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак:
- Розміри: 45х27х16см;
- Матеріал 100% поліестер;
- Високоякісний принт;
- Пошиття і вся фурнітура високої якості;
- Стильний зовнішній вигляд, чудово підходить для поїздок у місті та за його межами;
- У рюкзаку є одне велике просторе відділення з кишенею, у якому поміститься невеликий ноутбук/нетбук;
- На лицьовому боці є кишеня-сітка на змійці;
- М'які та зручні лямки для носіння за плечима + ручка для носіння в руці;
- Задня частина зроблена із сіткою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський / Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴







