

Бананка Чоловіча ⁇ Жіноча Calvin чорна black
249 ₴
- В наявності
- Код: 1599923135
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бананка:
- Розмір 24*11*9 см;
- Матеріал шкірозамінник, тактильно дуже;
- Приємний на дотик;
- Ремінь із можливістю регулювання за шириною;
- Логотип вичавлений, зроблено тиснення;
- Два відділення на змійці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calvin Klein |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

