

Барсетка Чоловіча Reebok рібок темно-сіра з чорним логотипом
265 ₴
- В наявності
- Код: 1599835917
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барсетка:
- Розмір: 24x20x7см.;
- Матеріал барсетки: Поліестер 600д;
- Логотип-вишивка;
- Регульована довжина ремінця;
- Фірмова фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

