


Рюкзак Чоловічий ⁇ Жіночий Міський для ноутбука Intruder Fazan жовтогарячий
570 ₴
- В наявності
- Код: 1589536807
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Fazan :
- Розмір: 45х 27,5х 15 см;
- Висота: 45 см;
- Глибина: 15 см;
- Ширина: 27,5
- Матеріал: 100% поліестер;
- Два великі відділення на блискавці, в одному з яких є роздільник для ноутбука;
- Дві невеликі кишені з боків для дрібних речей (1 на блискавці, одна без);
- М'яка спинка та плечові ремені для комфорту під час носіння;
- Додатковий фіксатор розташований на плечових ременях;
- Додаткова ручка-петелька для носіння в руці;
- Фірмовий нашивка Intruder на лицьовій частині рюкзака.
- Розмір: 45х 27,5х 15 см;
- Висота: 45 см;
- Глибина: 15 см;
- Ширина: 27,5
- Матеріал: 100% поліестер;
- Два великі відділення на блискавці, в одному з яких є роздільник для ноутбука;
- Дві невеликі кишені з боків для дрібних речей (1 на блискавці, одна без);
- М'яка спинка та плечові ремені для комфорту під час носіння;
- Додатковий фіксатор розташований на плечових ременях;
- Додаткова ручка-петелька для носіння в руці;
- Фірмовий нашивка Intruder на лицьовій частині рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 15 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 26 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський / Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

