Чорний спортивний рюкзак для школи Жіночий ⁇ Дитячий, для ноутбука Puma, звичайний рюкзак Пума
699 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Пр-005
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✅️ Характеристики: ✅️
Матеріал: тканина 500 PU
Застібка: блискавка
В середені додаткове відділення для ноутбуку
Кількість відділень - 2
Стати: Unisex
Колір: Чорний (принтування)
Розміри: (см) 44х30х16
🍉Тип: рюкзак🍉
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 21 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

