Рюкзак Конверс/Converse, Чоловічий/жіночий Синій
450 ₴
- В наявності
- Код: 1592391123
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Розмір: 42х28х18
-
Логотип-накатка
-
Водостійкий матеріал м'які плечові ремені з регулюванням довжини
-
Містке основне відділення з подвійною блискавкою
-
Відділення для ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 42 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський / Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

