Рюкзак Конверс/Converse, Чоловічий/жіночий Сірий
450 ₴
- В наявності
- Код: 1592391059
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак:
- Розмір: 45х32х18 см;
- Логотип-накатка;
- Водостійкий матеріал kiten м'які плечові ремені з регулюванням довжини;
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
- Відділення для ноутбука.
- Розмір: 45х32х18 см;
- Логотип-накатка;
- Водостійкий матеріал kiten м'які плечові ремені з регулюванням довжини;
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
- Відділення для ноутбука.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 42 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський / Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴

