


Бананка Чоловіча ⁇ Жіноча чорна Philipp Plein
249 ₴
- В наявності
- Код: 1591796105
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бананка:
- Розміри: 31х 10х6 см.
- Матеріал шкірозамінник, тактильно дуже приємний на дотик;
- Колір: чорний;
- Ремінь із можливістю регулювання за шириною;
- Логотип зроблений методом тиснення — два відділення на змійці.
- Розміри: 31х 10х6 см.
- Матеріал шкірозамінник, тактильно дуже приємний на дотик;
- Колір: чорний;
- Ремінь із можливістю регулювання за шириною;
- Логотип зроблений методом тиснення — два відділення на змійці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

