Рюкзак Space Жіночий ⁇ Дитячий Міський космос синій mini
425 ₴
- В наявності
- Код: 1601535701
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінірюкзак:
- Розміри рюкзака: 32*24*11 см;
- Підійде для дітей або підлітків;
- Зроблений із якісного поліестеру з принтом;
- Контуром спереду рюкзак прошитий світловідбивним елементом;
- Також світловідбивні смужки мають лямки та нестачі на бігунках блискавок;
- Спереду є кишеня на блискавці;
- Зверху велике відділення;
- Усередині є кишеня так само на блискавці;
- Є ручка для альтернативного способу носіння рюкзака в руці.
- Розміри рюкзака: 32*24*11 см;
- Підійде для дітей або підлітків;
- Зроблений із якісного поліестеру з принтом;
- Контуром спереду рюкзак прошитий світловідбивним елементом;
- Також світловідбивні смужки мають лямки та нестачі на бігунках блискавок;
- Спереду є кишеня на блискавці;
- Зверху велике відділення;
- Усередині є кишеня так само на блискавці;
- Є ручка для альтернативного способу носіння рюкзака в руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴









