Рюкзак Likee Жіночий ⁇ Чоловічий Міський для ноутбука лайк синій
429 ₴
- В наявності
- Код: 1597508014
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак :
- Розміри: 45х27х16 см;
- Матеріал 100% поліестер;
- Високоякісний барвистий принт;
- Пошиття і вся фурнітура високої якості.
- У рюкзаку є:
- Одне велике просторе відділення з кишенею, у яке поміститься невеликий ноутбук/нетбук;
- На лицьовому боці є кишеня-сітка на змійці;
- М'які та зручні лямки для носіння за плечима + ручка для носіння в руці;
- Задня частина зроблена із сіткою, що дає спині дихати й не потіти, під час носіння рюкзака на спині.
- Розміри: 45х27х16 см;
- Матеріал 100% поліестер;
- Високоякісний барвистий принт;
- Пошиття і вся фурнітура високої якості.
- У рюкзаку є:
- Одне велике просторе відділення з кишенею, у яке поміститься невеликий ноутбук/нетбук;
- На лицьовому боці є кишеня-сітка на змійці;
- М'які та зручні лямки для носіння за плечима + ручка для носіння в руці;
- Задня частина зроблена із сіткою, що дає спині дихати й не потіти, під час носіння рюкзака на спині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський / Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴








