



Рюкзак Найк/Nike/AIR чоловічий ⁇ жіночий чорний спортивний
429 ₴
- В наявності
- Код: 1590493944
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак:
- Розмір: 47х33х 18 см;
- Лготип-вишитий;
- Шкіряне дно;
- Водостійкий матеріал;
- М'які плечові ремені з регулюванням довжини;
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
- Відділення для ноутбука, планшета;
- Петлі для альтернативного варіанту носіння рюкзака.
- Розмір: 47х33х 18 см;
- Лготип-вишитий;
- Шкіряне дно;
- Водостійкий матеріал;
- М'які плечові ремені з регулюванням довжини;
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
- Відділення для ноутбука, планшета;
- Петлі для альтернативного варіанту носіння рюкзака.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 47 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський / Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴

