Бананка Among Us Дитяча ⁇ Чоловіча яскрава кольорова v 3
230 ₴
- В наявності
- Код: 1622129802
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бананка Among Us:
- Розмір: 24* 11* 9 см;
- Сумка, з можливістю носіння на поясі або на грудях, здатна вмістити всі необхідні дрібниці та життєво важливі документи;
- Зручна у використанні та не займає багато місця;
- Незамінна річ для подорожей і в місті;
- Матеріал: високоякісний текстиль із принтом;
- Регульований пояс. Якісна фурнітура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

