Рюкзак Nike міський чоловічий ⁇ жіночий спортивний для ноутбука (Найк) чорний рожевий
429 ₴
- В наявності
- Код: 1628777654
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Nike:
- Рюкзак забезпечує надійне зберігання, зручне перенесення речей;
- Дизайн виготовлений в універсальному стилі, підійде для будь-якого повсякденного образу;
- Дно та вставки виготовлені з екошкіри;
- Може поміститися ноутбук до 15 дюймів;
- Регульовані лямки на носіння на спині;
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
- Довжина по Спінці — 46 см;
- Ширина по Спінці — 32 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 46 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 21 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський / Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴







