Рюкзак Intruder Rabbit Міський для ноутбука чорний портфель чоловічий ⁇ жіночий
349 ₴
- В наявності
- Код: 1629462076
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Brand Intruder Originals:
- Матеріал: 100% поліестер із високоякісним принтом. Пошиття та фурнітура високої якості;
- Габарити: 45 х 27 х 16 см;
- Стильний зовнішній вигляд, чудово підходить для поїздок у місті та за його межами;
- У рюкзаку є одне велике просторе відділення з кишенею, у яке поміститься невеликий ноутбук/небук;
- На лицьовій стороні є кишеня-сітка на змійці;
- М'які та зручні плечові ремені + ручка для носіння в руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Міський / Спортивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴








