Універсальна сумка месенджер найк, барсетка чорна Nike
299 ₴
- В наявності
- Код: м-21
+380 (99) 297-93-95
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• Високоякісна європейська тканина, фурнітура та пошиття.
•Плотний матеріал із водовідштовхувальним просоченням.
• Містке центральне відділення.
•3 відділення на змійках.
•Розміри: 20*24*8 см.
•Унікальна модель, відчутна європейська якість.
•Плотний матеріал із водовідштовхувальним просоченням.
• Містке центральне відділення.
•3 відділення на змійках.
•Розміри: 20*24*8 см.
•Унікальна модель, відчутна європейська якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стиль | Casual |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

